Zuzana priznala, že sa na výhru necítila, dom praje Igorovi

Zuzana Vyvolení
Vypadnutá Vyvolená Zuzana Dzvoníková Foto: SITA

BRATISLAVA 7. októbra (WEBNOVINY) – V hre zostáva deväť Vyvolených. Posledný Súboj rozhodol o odchode medzi Vyvolenými nie veľmi obľúbenej šelmičky Zuzky. Čerstvo vypadnutá súťažiaca dnes v internetovom life chate priznala, že by sa už do Domu snov nevrátila.

Aj keď ukázala, že makať vie, necítila sa podľa vlastných slov na výhru v porovnaní s ostatnými dostatočne silná. Najviac by dom dopriala Igorovi.

Šelmička sa chce naďalej venovať gogo tancom a plánuje ísť na vysokú školu. Rozhoduje sa medzi psychológiou, ekonómiou a herectvom. Za najväčšiu výhru v súťaži považuje lásku Tomáša. „Moje srdce patrí len jemu,“ opakuje sa v odpovediach na otázky, ktorými ju dnes fanúšikovia reality šou na internete zahltili. Vyzerá to, že na Tomáša vonku dlho čakať nebude. „Mali sme dohodu, že vypadneme hneď po sebe. Čakám ho budúcu sobotu doma,“ priznala Zuzana.

Ako to dopadne a či Tomáš svoj sľub splní, sa diváci dozvedia v nasledujúcich dňoch na obrazovkách TV JOJ.

Zmena programu

Televízia JOJ zmenila pondelňajšiu programovú štruktúru a večer uvedie namiesto reality šou Vyvolení prvý diel nového seriálu Dedičstvo. Vyvolení sa tak na obrazovkách objavia už len tri razy do týždňa – v utorok, štvrtok a sobotu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie TV JOJ