Zvolenskí hokejisti odohrali zápas s ružovými šnúrkami

Hokejisti Zvolena podporili boj proti rakovine prs
Extraligoví hokejisti HKM Zvolen sa na ľade Banskej Bystrice podporili boj proti rakovine prsníka netradičným spôsobom – duel absolvovali s ružovými šnúrkami v korčuliach. Rovnakou formou sa budú prezentovať aj v ďalších októbrových stretnutiach. Foto: facebook.com/hkmzvolen

ZVOLEN 17. októbra (WEBNOVINY) – Extraligoví hokejisti HKM Zvolen v utorkovom zápase 12. kola na ľade Banskej Bystrice podporili boj proti rakovine prsníka netradičným spôsobom – duel absolvovali s ružovými šnúrkami v korčuliach.

Rovnakou formou sa bude úradujúci slovenský hokejový šampión prezentovať aj v ďalších októbrových stretnutiach.

„Naše fanúšičky stoja pri nás, keď sa nám darí, aj keď sa nedarí. Chceme sa im poďakovať a pripomenúť im dôležitosť prevencie a zdravotných prehliadok, ktoré podstupujeme aj my. Včasné diagnostikovanie symptómov zvyšuje možnosť víťazstva nad akoukoľvek chorobou,“ uviedol na klubovom webe Michal Juraško, kapitán Zvolenčanov.

Obrazom: Zvolenčania bojovali proti rakovine prsníka ružovými šnúrkami

K akcii sa pripojil aj nový tréner mužstva Július Šupler ružovou stužkou na odeve. „Zdravie každého jednotlivca je základom k napĺňaniu a dosahovaniu cieľov. Majú ich aj ženy, ktoré sú tvorcami rodinnej pohody. Sme radi, že touto cestou môžeme podporiť skvelú akciu. Myslime ružovo, pomôžme dobrej veci,“ povedal kouč Zvolena.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Július Šupler
Firmy a inštitúcie HKm Zvolen