9 osobností a ich slávnych predkov, o ktorých by ste to nikdy nepredpokladali

Brad pitt a barack obama.jpg

Čo má spoločné George Clooney a Abraham Lincoln, alebo Robert Pattinson a gróf Drakula? Budete sa čudovať, ale spája ich príbuzenský vzťah. Tu sú príklad deviatich celebrít, ktorí mali ešte slávnejších predkov. 

Beyoncé a Gustav Mahler

Ukázalo sa, že Beyoncé má rakúske korene: je vzdialená príbuzná so známym rakúskym skladateľom a dirigentom 19. storočia Gustavom Mahlerom. Teraz vieme, odkiaľ pochádza jej hudobný talent.

Beyonce.jpg

Cindy Crawford a Ernest Hemingway

Vedeli ste, že topmodelka a veľký spisovateľ majú niečo spoločné? Cindy totiž nedávno zistila, že jej predkom bol samotný Ernest Hemingway.

Cindy a ernest hemingway.jpg

Benedict Cumberbatch a anglický kráľ Richard III.

Benedikt je potomkom Richarda III. posledného anglického kráľa, ktorý padol v bitke vo veku 32 rokov.

Benedict cumberbatch a anglicky kral richard iii.jpg

Madonna, Celine Dion a Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu

Obe speváčky, Madonna a Celine Dion, sú príbuzné s druhou manželkou princa Charlesa Camillou Parker. Všetci majú spoločného predka: francúzskeho tesára menom Zacharie Cloutier. Možno to je práve tajomstvo zdanlivo večnej mladosti a krásy týchto dám?

Madonna celine dion a camilla vojvodkyna z cornwallu.jpg

Brooke Shields a Henrich IV.

Ani medzi známou herečkou a francúzskym a navarrským kráľom Henrichom IV. by ste nehľadali spojitosť. A predsa existuje. Brooke Shields je vraj jeho vzdialeným potomkom. Takže odtiaľ pochádza jej vznešenosť a ušľachtilosť?

Brooke shields a henrich iv..jpg

Johnny Depp a kráľovná Alžbeta II.

Ukázalo sa, že miláčik z Hollywoodu je príbuzným samotnej britskej kráľovnej, pretože sú obaja potomkovia kráľa Eduarda III. Krvné väzby boli zistené vďaka vyšetrovaniu BBC.

Johnny depp a kralovna alzbeta ii.jpg

George Clooney a Abraham Lincoln

Slávny herec a národný hrdina USA sú skutočne navzájom prepojení, hoci vzdialene. Majú spoločného predka, a to ženu menom Lucy Hanks, ktorá bola Lincolnovou babičkou zo strany svojej matky.

George clooney a abraham lincoln.jpg

Robert Pattinson a gróf Dracula

Toto je naozaj prekvapujúce, a nie je to vtip! Robert Pattinson, ktorý stvárňoval upíra Edwarda Cullena v sérii Twilight , vlastne má svoj podiel na upírskej“ minulosti. Herec je vzdialený príbuzný Vlada, ktorý je tiež známy ako Vlad III Dracula. Teraz je absolútne jasné, že nikto nemohol hrať rolu Edwarda lepšie ako Robert Pattinson.

Robert pattinson a grof dracula.jpg

Brad Pitt a Barack Obama

A na záver ďalší prekvapivý príbuzenský vzťah. Hollywoodsky herec a bývalý šéf Bieleho domu sú bratranci … z deviateho kolena. Ich krvný vzťah začína mužom Edwinom Hickmanom, ktorý sa narodil v roku 1690.

Brad pitt a barack obama.jpg

Zdroj: www.brightside.me

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Abraham LincolnBarack ObamaBenedict CumberbatchBritská kráľovná Alžbeta II.Céline DionGeorge Clooney