Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img_8533.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Deň narcisov - Dobrovoľníci z roku 2016
3. 04. 2017 8:00 Zdravie od WBN/PRWBN/PR Diskusia

7. apríla odložíme jeden narcis aj pre Vás

BRATISLAVA 3. apríla 2017 (WBN/PR) – V jediný deň v roku sa do ulíc vyberie 16 000 dobrovoľníkov všetkých vekových kategórií, aby nezištne pomohli iným. Za to im všetkým patrí veľká vďaka, pretože bez ich nasadenia a ochoty by táto zbierka nebola možná. V tento deň pripnú tisícom ľudí po celom Slovensku na odev narcis, ktorý pre onkologických pacientov znamená veľmi veľa, lebo je symbolom nádeje a prejavom podpory. 

Za 20 rokov existencie Dňa narcisov, najväčšej celoslovenskej finančnej zbierky na Slovensku, dokázala Liga proti rakovine aj vďaka vašej podpore pomôcť tisíckam jednotlivcov, stovkám rodín, či desiatkam zdravotníckych zariadení, nemocníc, ako aj výskumným pracoviskám a občianskym združeniam. Liga proti rakovine od svojho vzniku prostredníctvom vlastných projektov skvalitňuje a zlepšuje život onkologickým pacientom a pomáha im jednoduchšie sa zaradiť do bežného života po skončení liečby.

21. ročník Dňa narcisov, ktorý sa uskutoční v piatok – 7. apríla, sa blíži. Prípravy prebiehajú v plnom prúde a nasadení, a my opäť veríme v masívny prejav podpory zo strany verejnosti. Každý rok si kladieme tú istú otázku a každý rok si na ňu pozitívne odpovedáme – že sa opäť státisíce ľudí na Slovensku spoja, aby podporili, pomohli. A to je aj hlavnou myšlienkou tohtoročného Dňa narcisov – poďakovať všetkým dobrovoľníkom, spoluorganizátorom, partnerom a verejnosti, ktorí nás neustále podporujú. Bez vás všetkých by totiž táto zbierka nebola možná.

Tento rok chceme vyzvať všetkých dobrovoľníkov, aby sa opäť aktívne zapojili do Dňa narcisov a prostredníctvom sociálnych sietí ukázali, čo je ich motiváciou pomáhať. Stačí, ak svoje FB alebo Instagram profily zaplavia selfie fotkami s odkazom, prečo pomáhajú a s hashtagmi #dennarcisov a #chcempomahat. Veríme, že sa v tento deň opäť všetci spojíme, aby sme vyjadrili spolupatričnosť onkologickým pacientom a podporili projekty, ktoré im dokážu pomáhať.

Takouto formou môže podporiť Deň narcisov aj verejnosť. Stačí pridať na sociálne siete vlastné fotografie, na ktorých máte pripnutý narcis, alebo sa odfoťte s našimi dobrovoľníkmi v uliciach a ukážte tak, že aj vy ste tento rok pomohli a podporili Deň narcisov.

Nezabudnite, že 7. apríla odložíme jeden narcis aj pre Vás. Finančne nás môžete podporiť viacerými spôsobmi :

  • Vhodením dobrovoľného príspevku do pokladničiek dobrovoľníkov počas konania Dňa narcisov – 7. apríla 2017
  • Zaslaním ľubovoľnej SMS v hodnote 2 € na číslo 848 v termíne od 27.3. do 15.4.2017
  • Zaslaním ľubovoľnej sumy priamo na účet Dňa narcisov SK09 0900 0000 0054 5454 5454 v termíne od 27.3. do 15.4.2017
  • Darovaním ľubovoľnej sumy prostredníctvom https://lpr.darujme.sk/1607/ v termíne od 27.3. do 15.4.2017
  • Zakúpením „virtuálneho narcisu“ prostredníctvom portálu zlavadna.sk priamo v Deň narcisov

Všetky potrebné informácie v súvislosti s Dňom narcisov nájdete aj na stránke www.dennarcisov.sk.

Odporúčané články

Pacientske zóny vo vybraných nemocniciach ožili vďaka dobrovoľníkom Košičania vyzbierali v parkoch a na uliciach desiatky ton odpadu, našli aj pneumatiky a nábytok

Neprehliadnite

Prekvapením pre Danka je Šeliga, „ktorý sa tváril ako aktivista“, nie Kiskova strana Aktualizované: Bývalý zamestnanec vo firme v Dubnici nad Váhom zastrelil nadriadeného Stále mi znie v ušiach ohromujúci aplauz fanúšikov, Chára je vďačný a hrdý na Boston Video: Andrej Kiska predstavil svoju stranu Za ľudí, jej priority a tváre (aktualizované) Kiskova strana Za ľudí má podľa politológa potenciál zasiahnuť do pomerov na politickej scéne Prečo (ne)cestovať do Iránu? Cestovateľské tipy

Témy

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X