Aj známe osobnosti lovili podpis Sébastiena Loeba

Bez názvu
Sebastian Loeb Foto: SITA

BRATISLAVA 19. augusta (WBN/PR) – Zvučné mená motoristického sveta, horúca atmosféra, rozžeravený asfalt a mnoho známych mien slovenského šoubiznisu. Počas MATADOR GT RACING WEEKENDu navštívili areál Slovakia Ring osobnosti ako Martina Šimkovičová, Zora Czoborová, Sisa Lelkes-Sklovská, Ivan Jakeš či Ľubo Višňovský. Neodolali a prišli si naživo vychutnať zvuk motorov rýchlych áut.

Podujatie MATADOR GT RACING WEEKEND, ktoré tento víkend ovládlo areál Slovakia Ring, už tradične neušlo Ivanovi Jakešovi. Ten si vychutnával horúcu atmosféru obľúbených pretekov aj napriek nedávnemu zraneniu, ktoré ho na istý čas prinútilo vzdať sa jazdenia. Ako ale prezradil, cíti sa opäť vo forme a začal s prípravou na budúci rok. „Nadchádzajúcich pretekov Rely Dakar sa plánujem zúčastniť, začala mi už aj príprava, trénujem od minulej stredy. Do konca roka by som rád sadol aj do auta a odjazdil nejaké preteky na Slovakia Ringu.“

Neopakovateľnú atmosféru a prítomnosť zvučných mien motorizmu, akými nepochybne sú Sébastian Loeb alebo Stéphane Ortelli, si nenechala ujsť ani obľúbená moderátorka Martina Šimkovičová, ktorá sa na pretekoch objavila v sprievode svojich chlapov. Jej manžel a syn sú veľkými fanúšikmi motorizmu a dnes sem prišli s jasným cieľom:

Prišli sme si pozrieť zaujímavé preteky, vychutnať si zvuk motorov a celkovú atmosféru, ale hlavne, získať podpis Sébastiena Loeba.

Okrem napínavých pretekov, ktoré boli veľkým zážitkom pre malých i veľkých fanúšikov, nechýbali ani krásne ženy, zaujímavé sprievodné akcie a skvelá nálada, ktorú i tento rok podčiarklo mimoriadne horúce počasie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan JakešMartina ŠimkovičováSebastian LoebSébastien Loeb