BBC potvrdila termín nakrúcania pokračovania Sherlocka

Sherlock
Televízia BBC potvrdila pokračovanie britského kriminálneho seriálu Sherlock Holmes. V ďalších častiach má opať hrať aj Benedict Cumberbatch (vpravo). Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. júla (WEBNOVINY) – Pokračovanie britského kriminálneho seriálu Sherlock (2010) začnú nakrúcať v januári budúceho roka. Na oficiálnej stránke na Facebooku to potvrdila televízia BBC.

Ako tiež zástupcovia televízie prezradili, pripravovaná štvrtá sezóna okrem troch epizód prinesie na úvod špeciálny diel. Ten začne BBC nakrúcať ako prvý.

Seriál Sherlock, ktorého tvorcami sú Mark Gatiss a Steven Moffat, preniesol hrdinu kníh Sira Arthura Conana Doyla, detektíva Sherlocka Holmesa, z prelomu 19. a 20. storočia do súčasnosti.

Tretiu sériu vysielala televízia BBC po dvoch rokoch čakania v januári tohto roka. Dátum premiéry štvrtej sezóny stále nie je známy, na obrazovky by sa však mohla dostať začiatkom roka 2016.

V ďalších častiach seriálu by sa mala okrem hlavných predstaviteľov Martina Freemana a Benedicta Cumberbatcha opäť objaviť aj Freemanova životná partnerka, anglická herečka Amanda Abbington, ktorá stvárňuje Watsonovu lásku Mary Morstan.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom