Bochum prehral v Leverkusene

BERLÍN 29. augusta (WEBNOVINY) – V prvých piatich sobotňajších dueloch 4. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy nastúpili dvaja Slováci. Cenný bod na pôde favorizovaného VfB Stuttgart za bezgólovú remízu dosiahol nováčik 1. FC Norimberg, v ktorého drese odohral celý duel Marek Mintál. Menej spokojný bol po záverečnom hvizde krídelník Stanislav Šesták, keďže jeho VfL Bochum prehral na ihrisku Bayeru Leverkusen 1:2. Hostia sa v prvom polčase ujali vedenia zásluhou Klimowicza, ešte v prvom polčase Friedrich a po zmene strán Kiessling však napokon otočili skóre v prospechu Bayeru.

Výsledky sobotňajších stretnutí 4. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže – I. bundesligy 2009/2010:

VfB Stuttgart – 1. FC Norimberg 0:0