Brad Pitt a Angelina Jolie chystajú párty, možno bude svadba

Jolie
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 11. augusta (WEBNOVINY) – Hviezdny herecký pár Angelina Jolie a Brad Pitt cez víkend v ich francúzskom sídle Chateau Miraval údajne organizuje veľkolepý večierok.

Médiá na celom svete preto momentálne špekulujú o tom, či sa nechystá svadba.

Na miesto už dorazili Pittovi rodičia i klenotník Robert Procop, ktorý navrhol Angelinin snubný prsteň.

Ako prezradil denníku The Sun zdroj blízky dvojici, oficiálne ide o oslavu 50. výročia sobáša hercových rodičov, no niektorí hostia sú presvedčení, že ich v skutočnosti čaká svadobný obrad Jolie a Pitta.

Podľa agentúry Reuters miestne úrady o ničom nevedia a nie je jasné, ako by sa hercom podarilo obísť zákon, že sobášiť sa smie len na radnici.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci (2005), keď bol herec ešte ženatý s Jennifer Aniston.

Obrazom: Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt

Jolie má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom, Pitt chodil napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi. Hviezdny pár sa zasnúbil v apríli.

Video: Dvojica vo filme Pán a pani Smithovci (2005)

„Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante.

Pitt už v januári pre magazín The Hollywood Reporter prezradil, že by oscarovú herečku chcel požiadať o ruku najmä pre prosby ich potomkov. „Veľmi by sme to chceli, pre naše deti to znamená stále viac a viac,“ uviedol.

Informácie zverejnila webstránka www.aceshowbiz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis