Bratislavský hrad sa stal dejiskom módy, luxusu a elegancie

Red Carpet Fashion Show
Z dielne Ivany Marmare Foto: Patrik Ratajský

Uplynulú stredu sa v priestoroch Bratislavského hradu rozprestrel červený koberec pre módnu prehliadku Red Carpet organizovanú agentúrou Marmare agency. Nové jesenné i zimné trendy, ako aj elegantné večerné róby a luxusné doplnky v podobe diamantových šperkov predviedli nielen skúsené modelky, ale aj mladé tváre slovenského šoubiznisu.

Red Carpet Fashion Show
Petra Lenártová v modely Jany Jurčenko Foto: Patrik Ratajský

Svetlá reflektorov na červenom koberci sa na úvod sústredili na novej kolekcii s názvom Brilliance z dielne slovenskej módnej návrhárky, ktorá sa presadila aj v libanonskom Bejrúte, Ivany Marmare. Trendy nadchádzajúcej chladnej sezóny v podobe zimných kabátov a búnd predstavila talianska značka Avantguarde a záver večera tradične patril šperkom z dielne ALO Diamonds.

Prehliadku plnú krásnych žien a zaujímavých večerných rób moderovala riaditeľka Slovak Fashion Night Eva Jurinová, ktorá už vyše 15 rokov pôsobí v New Yorku. Úlohy modelky sa zhostila aj slovenská herečka Lívia Bielovič známa zo seriálov Pod povrchom či Nesmrtelní, ktorá sa predviedla v extravagantných čiernych šatách z dielne Ivany Marmare. V odhaľujúcom outfite sa objavila aj modelka a štylistka seriálu Panelák Jana Tomas a nechýbala ani moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská. Prehliadku plnú luxusu si nenechali ujsť známe tváre slovenského šoubiznisu, ale i hostia z  USA a Bejrútu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom