Krb spríjemní atmosféru v dome: O čo všetko sa ešte postará?

Po teple – či už v lete alebo v zime – túži každý z nás. V lete ho síce býva až príliš, no v zime po „teple domova“ túžime všetci. Krb sa postará o neopakovateľnú atmosféru, doprajte si ju doma aj vy!

Silu, energiu i samotné kúzlo ohňa a jeho plameňa, si môžeme dopriať všetci. Okrem toho, že oheň je úžasným prvkom, dožičí tiež domácnosti teplo. Stavte na lacný spôsob vykurovania, ktorý ponúka to najpríjemnejšie teplo vôbec. Vybudujte si krb snov, ktorý pozdvihne vašu náladu aj úroveň vášho bývania. Niet nad oddych pred sálajúcim krbom, ktorý zároveň ponúka aj teplé, hrejivé svetlo.

Niet nad „skutočné“ teplo

Prečo je práve krb s krbovou vložkou tou najlepšou voľbou? Domov prinesie skutočné teplo, ktoré je pocitovo veľmi príjemné a prirodzené. A tá atmosféra! Pohľad do ohňa vnesie do vášho života pokoj. Len si predstavte ten relax pri plamienkoch ohňa, poletujúce iskry… Krb s krbovou vložkou má schopnosť vyhriať vašu domácnosť za zlomok ceny v porovnaní s ostatnými spôsobmi vykurovania. Oproti otvorenému krbu totiž dokáže krbová vložka kúriť efektívnejšie, a to až o viac ako osemdesiat percent! Ak doplníte krbovú vložku pri realizácii krbu o akumulačné prvky, kvalitu vykurovania ešte znásobíte. Vďaka akumulačným prvkom totiž nemusíte tak často prikladať, čím šetríte svoj čas, takisto však aj hodnotné vykurovanie.

Krb ponúka veľa a je bezpečný

Oheň dokáže byť dobrým sluhom, ale aj zlým pánom. Avšak, jeho tienistá stránka je v prípade krbu s krbovou vložkou bezpečne ukrytá za kvalitným presklením. Sklo zabráni nechcenému vyskakovaniu žeravých uhlíkov pred krb, rovnako je to aj s prachom. Krb s krbovou vložkou nespôsobuje také vírenie prachu a prašnosť ako otvorený krb. Tento fakt ocenia najmä alergici a astmatici, či ľudia s dýchacími problémami. Krb s krbovou vložkou dopraje každému členovi domácnosti teplo i príjemný pohľad do neopakovateľnej atmosféry, ktorú dokáže ponúknuť jedine oheň. Užite si jeho silu, oddýchnite si pri plápolajúcom plameni a načerpajte silu do každodenného života!

Informačný servis