Celebrity fotili kalendár so štvornohými miláčikmi

Celebrity_kalendar

BRATI SLAVA 20. novembra (WEBNOVINY) – Dvanásť krások slovenského šoubiznisu sa rozhodlo pomôcť opusteným zvieratám. Na podporu psov a mačiek z pezinského útulku U psej matere nafotili kalendár so štvornohými miláčikmi. „Keďže mám dlhoročné skúsenosti z novinárskej brandže a PR, rozhodla som sa využiť ich v prospech benefičnej akcie, akou je aj fotenie kalendára s celebritami na pomoc útulku,“ povedala organizátorka projektu Biba Bombošová. Výťažok z benefičného projektu poputuje na hygienické potreby pre psov a mačky, na potravu, očkovacie vakcíny a finančne náročné operácie. V kalendári sa objavia len ženy, a to moderátorky Adela Banášová, Erika Barkolová, Karin Majtánová, Janka Hospodárová, Erika Judínyová, herečky Elena Podzámska, Viki Ráková, speváčky Martina Šindlerová, Zdenka Predná, Nela Pocisková, dermatologička Alexandra Novotná a playmate Eva Cifrová.

Kalendár sa pripravuje na poslednú chvíľu, čo sa odzrkadlilo aj pri výbere celebrít. „Mnohé z oslovených žien sú naše kamarátky, o ktorých sme tušili, že sa im akcia bude páčiť a pôjdu do toho. Volali sme tým ľuďom, ktorí v šoubiznise niečo znamenajú, majú radi zvieratá,“ doplnila organizátorka. Pózujúce zvieratká mali byť pôvodne vybraté len z „obyvateľov“ útulku. „Miesto nebolo vhodné na také dlhé a náročné fotenie pre štáb, celebrity, ani pre samotné zvieratká. Každé má iný temperament, nemuseli by zvládnuť fotenie na takej úrovni, ako my očakávame. Preto sme sa rozhodli, že spolu s majiteľkou útulku vyberieme iba niekoľko zvieratiek a skombinujeme ich so zvieratkami, ktoré si celebrity prinesú z domu,“ prezradila organizátorka projektu.

Špeciálny kalendár by sa mal na pultoch predajní objaviť v ponuke za prístupnú cenu. „Aby malo naše úsilie zmysel, mal by sa náš kalendár dostať do rúk čo najväčšieho počtu ľudí. Bude mať tri veľkosti, od klasického stolového až po veľký visiaci, ktorý bude stáť asi toľko, koľko škatuľka cigariet. Stačí raz vynechať svoju dávku nikotínu a radšej podporte dobrú vec,“ uzavrela Bombošová.

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adela BanášováEva CifrováNela PociskováZdenka Predná