Chad Michael Murray a Kenzie Dalton sa rozišli

Chad Michael Murray Kenzie Dalton
Foto: thehollywoodgossip.com

BRATISLAVA 21. septembra (WEBNOVINY) – Americký herec Chad Michael Murray a herečka Kenzie Dalton sa rozišli. Informoval o tom hercov hovorca. „Chad Michael Murray a Kenzie Dalton sa tento rok pokojne rozišli. Prosím, rešpektujte v tomto období ich súkromie,“ vyjadril sa.

Dvojica spolu začala randiť v roku 2006 po tom, ako sa spoznali pri nakrúcaní seriálu One Tree Hill (2003-2012).

Krátko pred tým sa Murray po piatich mesiacoch manželstva rozviedol so svojou provou manželkou Sophiou Bush, s ktorou tiež účinkoval v spomínanom seriáli.

Chad Michael Murray sa narodil v Buffale v štáte New York. V roku 1999 odišiel do Hollywoodu, kde sa živil ako model a pracoval pre značky ako napríklad Skechers, Tommy Hilfiger a Gucci. Na začiatku kariéry účinkoval v niekoľkých seriáloch ako napríklad Ženy z rodu Gilmorovcov (2000-2007).

Ako Charlie Todd sa predstavil v známom seriáli Dawsonov svet (1998-2003). Preslávil sa však v úlohe Lucasa Scotta v spomínanom seriáli One Tree Hill (2003-2012). Diváci a diváčky ho môžu poznať aj zo snímok Moderná Popoluška (2004), Múzeum voskových figurín (2005) či Krajina zatratených (2006).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a en.wikipedia.org.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom