Cheryl si v novom klipe I Don't Care užíva relax na pláži

Cheryl Cole
Britská speváčka Cheryl sa v klipe bezstarostne prechádza po pláži. Foto: facebook.com/CherylOfficial

BRATISLAVA 4. októbra (WEBNOVINY) – Britská speváčka Cheryl zverejnila videoklip k piesni I Don’t Care. Tridsaťjedenročná interpretka sa v ňom bezstarostne prechádza po pláži a spolu s priateľmi relaxuje na jachte. Singel I Don’t Care plánuje vydať 9. novembra.

Na jeho tvorbe sa okrem Cheryl podieľali aj John Newman, Bonnie McKee a Jocke Ahlund. Novinka by sa mala nachádzať aj na pripravovanom albume s názvom Only Human, ktorý by mal vyjsť v priebehu tohto roka.

Video: Cheryl – I Don’t Care

Cheryl Ann Fernandez-Versini

sa stala známou vďaka pôsobeniu v skupine Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals. Okrem nej ju tvorili Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding.

Na svojom konte majú päť štúdiových albumov – Sound Of The Underground (2003), What Will The Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out Of Control (2008). Od roku 2009 skupina nebola aktívna, no v októbri 2012 ohlásili comeback, pričom v marci 2013 sa opäť rozpadli. Všetkých päť členiek sa počas pauzy vydalo na sólovú dráhu.

Cole zatiaľ vydala albumy 3 Words (2009), Messy Little Raindrops (2010) a A Million Lights (2012), pričom momentálne pracuje už na spomínanej štvrtej štúdiovke. V singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight For This Love, 3 Words, Parachute, Promise This, Heartbreaker alebo Call My Name.

V roku 2012 vydala svoju autobiografiu Cheryl: My Story, v ktorej fanúšikom prezradila okrem iného podrobnosti o jej vzťahu a rozvode s Ashleym Coleom. Tento rok v júli sa vydala za Francúza Jean-Bernarda Fernandez-Versiniho.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl Cole