Daniela, ktorú znásilnili v Rakúsku a mala vypovedať, zmizla

Znasilnenie
Foto: flickr.com

BRATISLAVA 14. októbra (WEBNOVINY) – Daniela H. (19), ktorá zmizla v polovici júla, bola v minulosti zavlečená do zahraničia a zneužitá.

Podľa informácií TV JOJ v čase, keď mala ísť k danému prípadu do Rakúska vypovedať, zmizla.

Televízia píše o prípade na svojej webstránke Noviny.sk.

Daniela údajne zmizla 18. júla 2013, keď odišla od svojho priateľa v Ružinove. Potom išla do ubytovne na Mlynských Luhoch, kde sa zdržala 20 minút.

Nechala tam všetky doklady aj osobné veci, odvtedy ju nikto viac nevidel. Daniela si zobrala so sebou iba mobil, z ktorého sa na facebooku v deň zmiznutia vyznala z nešťastnej lásky. Zistila vraj, že ju priateľ podvádza.

„Po pár dňoch, keď som jej volala, nebola už na ubytovni, telefón bol už vypnutý,“ povedala pre TV JOJ jej mama. Polícia sa k prípadu vyjadrovať nechcela.

Hoci rodina nezvestnosť dievčiny nahlásila už tri dni po jej zmiznutí, 21. júla, polícia pátranie po dievčine vyhlásila až deň po nájdení častí ženského tela v Dunaji 9. augusta.

„Kriminalisti chceli odobrať DNA, no najprv si chceli overiť znaky, či to bude ona. Boli aj za mojim synom, opýtať sa, aké má intímne detaily – ochlpenie,“ povedala mama Dankinho priateľa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom