Dôchodca s nožom naháňal ženu po dome, potom ohrozoval dcéru

Muž, ktorý zneužíval vlastnú dcéru
Adolf B. si zakrýva tvár pred začiatkom súdneho procesu v Norimberg u. Dôchodca je obžalovaný, že roky zneužíval vlastnú dcéru, ktorá s ním mala tri deti, dve však zomreli. zvrhlý otec začal svoju dcéru zneužívať, keď mala 12 rokov doma, v aute, pivnici. Pritom sa jej vyhrážal nožom, aby si zaistil jej mlčanie. Desivý príbeh šokoval Nemecko a úchylný muž dostal prezývku Nemecký Fritzl. Foto: SITA/AP Photo/dapd, Timm Schamberger

BRATISLAVA/TRENČÍN 30. augusta (WEBNOVINY) – Okresný súd v Trenčíne vzal do väzby 64-ročného muža, ktorý podľa polície naháňal manželku s nožom v ruke a vyhrážal sa jej, že ju zabije.

Obvinili ho z prečinu nebezpečného vyhrážania, za čo mu hrozí väzenie na šesť mesiacov až tri roky, informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Muž sa podľa polície v utorok večer začal slovne vyhrážať svojej 60-ročnej manželke, že ju zabije.

„Naháňal ju po dome, vulgárne jej nadával a neustále jej opakoval, že ju zabije. Potom do nej hodil stoličku, avšak manželka sa uhla. Keď sa agresívnemu dôchodcovi nepodarilo vystresovanú a vystrašenú manželku trafiť stoličkou, tak chytil do ruky drevený kuchynský valček a tým sa snažil manželku zasiahnuť,“ opisuje prípad Antalová.

V útoku mužovi bránila 35-ročná dcéra. Dôchodca potom vzal z kuchyne nôž a rozbehol sa za manželkou, ktorá utiekla na ulicu. Muž sa vyhrážal aj dcére, pričom sa na ňu zahnal valčekom. Privolaní policajti dôchodcu hneď zatkli.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom