Dominika Cibulková ide po šokujúcej prehre na US Open makať

Dominika Cibulková
Slovenská tenistka Dominika Cibulková počas zápasu prvého kola US Open, v ktorom šokujúco prehrala s ešte len 15-ročnou domácou držiteľkou voľnej karty Catherine Cartan 'CiCi' Bellisovou, až 1208. v renkingu WTA, za 103 minút 1:6, 6:4, 4:6. Foto: SITA/AP

NEW YORK 29. augusta (WEBNOVINY) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková si po šokujúcej prehre s 15-ročnou domácou držiteľkou voľnej karty Catherine Bellisovou v 1. kole newyorských grandslamových US Open zachováva pozitívne nastavenie.

Všetko o US OPEN nájdete

—-> TU

„Ďakujem všetkým, ktorí mi fandia aj v týchto ťažších dňoch. Práve takéto dni ma robia ešte silnejšou a títo ľudia ma posúvajú ďalej. Aj dnes vyšlo slniečko – a o tom to je… Ide sa makať ďalej, aby som sebe a týmto ľuďom robila radosť!,“ uviedla prostredníctvom Facebooku Cibulková a pridala smajlík aj „značkové“ zvolenie „pomeee“.

„Každý má v živote svoje horšie aj lepšie dni a v športe to platí trojnásobne,“ upozornila 25-ročná 13. hráčka svetového rebríčka, ktorá teraz má pred sebou ázijské turné.

Obrazom: Vypadnutie Dominiky Cibulkovej bolo najväčšou senzáciou druhého dňa US Open

Z rozhodnutia Dominiky Cibulkovej nehrať v apríli v Pohári federácie reprezentačných družstiev v Kanade nebol nadšený generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu (STZ) Igor Moška. Po nečakanej prehre v 1. kole na newyorských grandslamových US Open sa jej však zastal.

„Nepáčia sa mi mnohé komentáre znevažujúce Dominiku Cibulkovú. Naopak, treba ju povzbudiť!!! Dovolím si tvrdiť, že druhá juniorka sveta je na úrovni 100. – 150. miesta v rebríčku WTA, takže robiť z Dominikinej prehry negatívnu senzáciu je neprofesionálne,“ uviedol Moška prostredníctvom Twitteru.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dominika CibulkováIgor Moška