Dominika Cibulková vypadla z turnaja v Brisbane

Dominika Cibulková je v 3. kole US Open
Tenistka Dominika Cibulková nasadená ako trinásta zvíťazila v stretnutí 2. kola dvojhry žien na grandslamovom turnaji sezóny US Open v New Yorku nad Srbskou Bojanou Jovanovskou v ich druhom vzájomnom súboji za 117 minút 7:6 (3), 7:6 (3). Vo vstupnom sete sa jej nevypomstilo, že premrhala náskok 5:2, v druhej časti viedla 5:3 a 30:0 na príjme. Foto: SITA/AP Photo/Kathy Willens

BRISBANE 1. januára (WEBNOVINY) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková a Španielka Nuria Llagosterová-Vivesová prehrali v utorňajšom stretnutí 1. kola štvorhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s nemecko-českým párom Anna-Lena Grönefeldová, Květa Peschkeová nasadeným ako štvrtým za 83 minút 6:1, 4:6, 8:10 (zápasový tajbrejk). Zdolané duo získalo jeden bod do príslušného rebríčka a spoločný šek na 4110 USD.

Zverenka Mateja Liptáka Cibulková na tomto turnaji skončila svoje účinkovanie v rovnakej fáze aj vo dvojhre. V silvestrovskom súboji 1. kola nestačila na Američanku Sloane Stephensovú (2:6, 3:6).

Štvorhra – 1. kolo:

Anna-Lena Grönefeldová, Květa Peschkeová (Nem./ČR-4) – Dominika Cibulková, Nuria Llagosterová-Vivesová (SR/Šp.) 1:6, 6:4, 10:8 (zápasový tajbrejk) za 83 minút