Dubovcová s Nestarcovou v Berlíne podľahli Američankám

Dubovcová nestarcová

BERLÍN 20. júna (WEBNOVINY) – Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová prehrali v piatkovom zápase 2. kola play-off na turnaji Grand Slamu Svetovej série v Berlíne s Američankami April Rossovou a Kerri Walshovou, ktoré boli nasadené ako druhé, za 31 minút 0:2 (-17, -13).

Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová postúpili bez väčších problémov do osemfinále.

V ňom 21. nasadený pár čakali súperky iného kalibru – Američanky April Rossová a Kerri Walshová nasadené ako druhé. Walshová je trojnásobná a úradujúca olympijská víťazka, Rossová má z Londýna 2012 striebro.

Grand Slam Svetovej Série – Berlín – ženy – 1. kolo play-off :

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-21) – Tatiana Maškovová, Irina Cimbalovová (Kaz.-30) 2:0 (17, 14) za 35 minút

Grand Slam Svetovej Série – Berlín – ženy – 2. kolo play-off :

April Rossová, Kerri Walshová (USA-2) – Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-21) 2:0 (17, 13) za 31 minút