Evra sa ospravedlnil za francúzske zlyhanie

Evra
Patrice Evra Foto: SITA/AP

PARÍŽ 25. júna (WEBNOVINY) – Kapitán francúzskej futbalovej reprezentácie na MS 2010 v JAR Patrice Evra priznal fiasko svojej krajiny na šampionáte. Francúzi skončili v A-skupine poslední so ziskom jediného bodu, pričom strelili len jeden gól.

„Je nám to všetko veľmi ľúto,“ vyhlásil Evra za seba aj svojich spoluhráčov z národného mužstva. „Rana z vypadnutia je stále hlboká a všetkých nás to veľmi bolí,“ doplnil ľavý obranca Manchestru United, ktorý podobne ako ostatní francúzski hráči prejavil podporu Nicolasovi Anelkovi. Ako je známe, útočníka londýnskej Chelsea vyhodilo vedenie výpravy z tímu po tom, ako slovne inzultoval hlavného trénera Raymonda Domenecha v priebehu polčasovej prestávky nevydareného zápasu s Mexikom (Francúzi prehrali 0:2, pozn.).