Fanúšika v Düsseldorfe zranil sneh padajúci zo strechy haly

Sneh vo svete
Silné sneženie, záveje a mrazivé teploty sužujú mnohých obyvateľov vo svete. Foto: SITA/AP

DÜSSELDORF 27. decembra (WEBNOVINY) – Nedeľňajšie stretnutie v nemeckej hokejovej súťaži DEL medzi Düsseldorfom a Iserlohnom (3:2 po predĺžení) zatienil vážny úraz jedného z návštevníkov. Fanúšika počas prestávky po prvej tretine zasiahol pred halou príval snehu, ktorý spadol zo strechy, a privodil mu zlomeninu šiesteho hrudného stavca. Zranený muž je mimo ohrozenia života. Informáciu priniesla agentúra SID. Na utorok je naplánované preventívne odstránenie zostávajúcej bielej pokrývky a v prípade ďalšieho sneženia zopakujú tento úkon pred nasledujúcim domácim zápasom Düsseldorfu, ktorý je na programe 30. decembra proti Kolínu nad