Finále Hotela Paradise pozná šesticu účastníkov

Hotel Paradise
Foto: TV Joj

BRATISLAVA 6. júla (WEBNOVINY) – Z dvanástich semifinalistov Hotela Paradise postúpilo do záverečného boja posledných šesť.

V priamom prenose z bratislavskej Koliby sa medzi sebou stretli dve dvojice účastníkov šou, pričom ich postup do samotného finále mali v rukách iba diváci.

Z dvojice Martin s Lenkou a Lukáš s Dominikou diváci na základe posielania SMS hlasov rozhodli, že do finále postúpi Martin s červenovláskou Lenkou. „Teším sa, ale je mi aj smutno,“ povedala Lenka po prezradení výsledkov. Obom však bolo dosť ľúto Lukáša, ktorý do vily prišiel ako posledný a nemal dosť priestoru osloviť hlasujúcich divákov.

V druhej štvorici sa ukázala Nela s Rockym a Daniela s Denisom. Denis taktiež doplatil na neskorý príchod do súťaže a z danej štvorice súťažiacich získal najnižší počet hlasov. „Vedela som, že toto bude moje finále, preto som si obliekla tieto šaty,“ priznala sa Daniela po prečítaní výsledkov. V súťaži ďalej vyjadrila podporu svojej sestre Niki.

Žiadne prekvapenie sa neudialo ani v poslednom hlasovaní. Z dvojíc Michal s Niki a Viktor s Majkou, diváci hlasovaním opäť spojili pár Niki a Viktor, ktorý pri poslednom hlasovaní rozdelil Michal. V hlasovaní dokonca skončil na štvrtom mieste, čiže ho predbehla aj Majka, ktorá v raji strávila len tri dni.

V Hoteli Paradise sa počas 88 dní vystriedalo dvadsaťdeväť obyvateľov. Meno víťaza 50-tisíc eur vzíde už z piatkového finále, ktoré v priamom prenose odvysiela televízia Joj Plus.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie TV JOJ