Finále východnej konferencie KHL začal lepšie Čeľabinsk

Celabinsk

ČEĽABINSK 29. marca (WEBNOVINY) – Hráči tímu Traktor Čeľabinsk zvíťazili vo štvrtkovom úvodnom stretnutí finále play-off Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na domácom ľade nad Avangardom Omsk 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) a v sérii, hranej na štyri víťazstvá, sa ujali vedenia 1:0.

Druhý vzájomný súboj je na programe v sobotu 31. marca opäť v Čeľabinsku.

Po prvej tretine síce Traktor prehrával, ale napokon tromi úspešnými zásahmi otočil nepriaznivý stav vo svoj prospech.

V drese domáceho tímu sa gólovo presadili Panov, Katičev a Čistov, hostí dostal do vedenia Perežogin.

Výsledok prvého zápasu finále play-off Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) – hrá sa na štyri víťazstvá:

Traktor Čeľabinsk – Avangard Omsk 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) – stav série 1:0

Výsledok stredajšieho zápasu:

SKA Petrohrad – OHK Dinamo Moskva 4:5 po predĺžení (1:0, 2:0, 1:4 – 0:1) – stav série 0:1 – Dominik Graňák (Moskva) 0+1