Finálová zostava MISS UNIVERSE 2017 je známa

Miss universe finalova 12 1.jpg
Zdroj foto: Access Promotion

RAJECKÉ TEPLICE, 13.6.2017 ( WBN/PR ) – Dvadsaťjeden krásnych dievčat, ktoré postúpili z celoslovenských kastingov na prvé sústredenie MISS UNIVERSE 2017, bojovalo uplynulé dni o postup do finálovej dvanástky. Porota na čele s riaditeľkou súťaže Silviou Lakatošovou preverovala súťažiace vo viacerých disciplínach a nakoniec vybrala 12 kandidátok na korunku krásy.

Prípravy súťaže krásy MISS UNIVERSE 2017 sú v plnom prúde. V súťaži je podľa Silvie Lakatošovej okrem krásy potrebné splniť aj ďalšie predpoklady na dokonalú kráľovnú krásy, ktorá bude neskôr reprezentovať Slovensko v medzinárodnej konkurencii. Tieto danosti preverovali tanečná choreografka Katarína Štumpfová, režisér finálového večera Tomáš Eibner, či choreografka a niekdajšia víťazka súťaže MISS UNIVERSE Miroslava Kysucká.

„Prvé sústredenie v hoteli APHRODITE PALACE v krásnom prostredí Rajeckých Teplíc nám dalo lepší prehľad o úrovni dievčat a z počtu 21 semifinalistiek sa nám podarilo vybrať 12 dievčat pre finálový večer Miss Universe 2017,“ opísala priebeh prvého sústredenia riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Miss.jpg

Finalistky súťaže v najbližších dňoch čaká prvé profesionálne fotenie s prestížnou americkou fotografkou Georginou Vaughan, ktorá sa na súťaže krásy špecializuje v medzinárodnom formáte. Fotografovanie finalistiek sa uskutoční opäť v reprezentatívnych priestoroch kúpeľov APHRODITE PALACE v Rajeckých Tepliciach.

Spoluprácu s kúpeľmi Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach popisuje viceprezident kúpeľov Zdenko Miškolci: „Missky a kúpele? Je to veľmi príjemné spojenie mladých dievčat, ktoré symbolizujú krásu i mladosť a práve to sa prevenciou a regeneráciou usilujeme v luxusných kúpeľoch Spa Aphrodite snažíme dosiahnuť.“

Zoznam finalistiek MISS UNIVERSE Slovensko 2017

Pohančeniková Simona, Bratislava, 22 rokov
Luttyová Vladimíra, Banská Bystrica, 21 rokov
Benedikovičová Nikola, Smolenice, 23 rokov
Mikulová Dominika, Banská Bystrica, 24 rokov
Jusko Vivienne, Bratislava, 19 rokov
Budaiová Patrícia, Banská Bystrica, 21 rokov
Samuelová Frederika, Jasová, 24 rokov
Piovarčiová Michaela, Liptovský Mikuláš, 21 rokov
Körössyová Patrícia, Janík, 20 rokov
Zaujecová Adriana, Trávnica, 19 rokov
Jurčová Deana, Bratislava, 24 rokov
Bottánová Vanesa, Bratislava, 19 rokov

Miss1.jpg
Zdroj foto: Access Promotion
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Katarína ŠtumpfováSilvia Lakatošová