Foto: Dôchodca sa stal obeťou lupičov, jedného mladíka už polícia chytila a hrozí mu väzba

POLÍCIA: Lúpežný prepad dôchodcu
Krátko po lúpežnom prepadnutí skončil v rukách polície jeden z lupičov. Vo štvrtok v Nových Zámkoch prepadli 79-ročného muža. Páchatelia ho obrali o tašku. Policajná hliadka v krátkom čase zadržala jedného z páchateľov, 21-ročného mladíka. Keďže je v podmienke za inú trestnú činnosť, vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. Druhého páchateľa už tiež identifikovali. Bratislava, 5. apríl 2019. Foto: SITA/KR PZ Nitra

BRATISLAVA/NOVÉ ZÁMKY 5. apríla (WebNoviny.sk) – Krátko po lúpežnom prepadnutí skončil v rukách polície jeden z lupičov. Vo štvrtok v Nových Zámkoch prepadli 79-ročného muža. Páchatelia ho obrali o tašku.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, policajná hliadka v krátkom čase zadržala jedného z páchateľov, 21-ročného mladíka. Keďže je v podmienke za inú trestnú činnosť, vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby.

Druhého páchateľa už tiež identifikovali. Momentálne vo vyšetrovaní prebiehajú potrebné procesné úkony. Trestná sadzba za zločin lúpeže je sedem až 12 rokov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom