Foto: Muž chcel ujsť policajtom, po naháňačke mu našli v aute aj zatavené striekačky

drogy, polícia
Po nočnej naháňačke skončil v rukách polície 26-ročný muž z Banskej Bystrice. Hliadka ho chcela zastaviť v Banskej Bystrici, vodič však dupol na plyn a dal sa na útek. Pri prehliadke mu našli päť zatavených striekačiek s bielou kryštalickou látkou a skladačky so zelenou sušinou. Foto: www.facebook.com

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA 10. apríla (WebNoviny.sk) – Po nočnej naháňačke skončil v rukách polície 26-ročný muž z Banskej Bystrice. Hliadka ho chcela zastaviť v Banskej Bystrici, vodič však dupol na plyn a dal sa na útek.

Našli zatavené striekačky

Na výzvy nereagoval a unikal vo vysokej rýchlosti. V pätách mal policajtov, ktorým sa ho podarilo zastaviť v úzkych uličkách.

Ako informovalo Krajské riaditeľstvo PZ v Banskej Bystrici, pri prehliadke mu našli päť zatavených striekačiek s bielou kryštalickou látkou a skladačky so zelenou sušinou. Zaistené veci putovali na expertízu.

Jazdil so zákazom

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok. Pri lustrácii policajti zistil, že vodič má odobraté vodičské oprávnenie a má zakázané jazdiť až do januára 2023.

Banskobystričana obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia. Obvinený sa v minulosti dopustil siedmich dopravných priestupkov a dvakrát bol súdne trestaný za drogovú trestnú činnosť a marenie výkonu úradného rozhodnutia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom