Foto: Vodič Mercedesu zrazil dvoch cyklistov, hľadajú svedkov nehody

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Vo štvrtok v čase o 18.44 hod. došlo v Nitre na ulici Dobšinského v smere na Zobor k dopravnej nehode. Vodič jazdiaci vo svojom jazdnom pruhu na osobnom motorovom vozidle Mercedes Benz z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do dvoch cyklistov prechádzajúcich po ceste. Hľadajú sa svedkovia nehody, konkrétne motocyklista, ktorý mohol priebeh tejto dopravnej nehody vidieť. Nitra, 22. jún 2017 Foto: SITA/KR PZ Nitra

BRATISLAVA/NITRA 23. júna (WebNoviny.sk) – Polícia hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala vo štvrtok krátko pred 19:00 v Nitre.

Štyridsaťštyriročný vodič Mercedesu Benz na Dobšinského ulici v smere na Zobor zrazil dvoch cyklistov, 43-ročnú ženu a 11-ročného chlapca. Obaja s ťažkými zraneniami skončili v nemocnici. Vodičovi alkohol nezistili.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, za Mercedesom išiel motocyklista, ktorý mohol nehodu vidieť. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri vyšetrovaní, je možné oznámiť na linke 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom