„Barani“ oslávili s fanúšikmi tretí titul šampióna

1 / 23
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

„Barani“ oslávili s fanúšikmi tretí titul šampióna

Oslava hokejového titulu v Banskej Bystrici
Foto: SITA/Peter Rusko

Fanúšikovia čakajú na hokejistov HC ‘05 iClinic Banská Bystrica počas uvítania s názvom Barani, ďakujeme! v rámci osláv národného majstrovského titulu hokejovej Tipsport ligy na banskobystrickom Námestí SNP Banská Bystrica, 18. apríl 2019.

1 / 23
Ďalšia fotka
Oslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej BystriciOslava hokejového titulu v Banskej Bystrici

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X