Deň otvorených dverí Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach

1 / 11
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Deň otvorených dverí Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach

Študovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v Košiciach
Foto: SITA/Marek Turčok

Ukážka reštaurácie knihy v Študovni starých tlačí Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach počas Dňa otvorených dverí (DOD) v rámci 20. ročníka Týždňa slovenských knižníc 2019 s mottom: Knižnice pre všetkých. Košice, 5. marec 2019.

1 / 11
Ďalšia fotka
Študovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v KošiciachŠtudovňa starých tlačí, DOD, Štátna vedecká knižnica v Košiciach

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.