Dodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury Parku

1 / 16
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury Parku

Dodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury Parku
Foto: Yui Mok/PA via AP

Hliadkujúci policajti neďaleko mešity v londýnskom Finsbury Parku, kde dodávka vrazila do ľudí. Londýn, 19. jún 2017.

1 / 16
Ďalšia fotka
Dodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury ParkuDodávka vrazila do ľudí pri mešite v londýnskom Finsbury Parku

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...