Referendum Británie o zotrvaní v Európskej únii

1 / 17
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Referendum Británie o zotrvaní v Európskej únii

Referendum Británie o zotrvaní v Európskej únii
Foto: SITA/AP

Občania Veľkej Británie rozhodujú o svojej budúcnosti.

1 / 17
Ďalšia fotka
Referendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej úniiReferendum Británie o zotrvaní v Európskej únii

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.