Futbalový Slovan vyhral nad Čukarički, skóroval aj Vittek

Slovan pred hŕstkou divákov zdolal Zlaté Moravce
Sprava: Hráči Slovana Lester Peltier, Marko Milinkovič a Igor Žofčák počas zápasu 10. kola Fortuna ligy 2014/15 medzi ŠK Slovan Bratislava a FC ViOn Zlaté Moravce. Bratislava, 3. december 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 16. júna (WEBNOVINY) – Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v utorňajšom prípravnom stretnutí nad hráčmi srbského FK Čukarički 2:1, hoci od 47. minúty prehrávali. Góly „belasých“ dali v 66. minúte Karol Mészáros a v 68. minúte rekonvalescent Róbert Vittek. Hralo sa v Sierningu, zverenci Dušana Tittela a Ladislava Pecka sú v Rakúsku na sústredení.

Belehradský klub je jedným z možných súperov Bratislavčanov v 1. predkole Európskej ligy UEFA. Oba tímy skončili v najvyšších dlhodobých súťažiach 2014/2015 vo svojich krajinách na treťom mieste. Čukarički sa v máji radovali zo zisku národného pohára.

Výsledok utorňajšieho prípravného stretnutia účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2015/2016:
ŠK Slovan Bratislava – FK Čukarički (Srb.) 2:1 (0:0)

Góly: 66. K. Mészáros, 68. Vittek – 47. Mirosavljevič

Zostava Slovana: Perniš – Boranijaševič, Dobrotka, Gorosito, Sekulič – Milinkovič, Lásik (69. Štefánik), Simovič, Kubík (69. F. Oršula) – K. Mészáros, Vittek