Hamšík o fantastickej sérii Neapola: Je to krásne

Marek Hamšík
Lorenzo Insigne sa teší spoločne s Markom Hamšíkom z jeho gólu, ktorý strelil do siete Juventusu Turín v zápase 6. kola Serie A, v ktorom aj jeho zásluhou Neapol zvíťazil 2:1. Neapol, 26. september 2015. Foto: SITA/AP

NEAPOL 9. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti SSC Neapol ťahajú šnúru už pätnástich stretnutí bez prehry. Zatiaľ naposledy ju predĺžili v nedeľnom domácom súboji 12. kola najvyššej talianskej súťaže proti hráčom Udinese, ktorých zdolali najtesnejším rozdielom 1:0 vďaka gólu Gonzala Higuaína z 53. minúty.

Slovenský stredopoliar a kapitán SSC Marek Hamšík odohral celý duel. „Už po prvom polčase sme mohli mať väčší náskok. Nepremenili sme veľa šancí. Našťastie, po zmene strán sa strelecky presadil Gonzalo a získali sme tri body. Je krásne, že sme neprehrali už pätnásť súťažných vystúpení,“ povedal pre svoju oficiálnu internetovú stránku 28-ročný Hamšík. Zo spomenutej zápasovej porcie bez neúspechu Neapolčania v jedenástich prípadoch zvíťazili a štyrikrát remizovali.