Herci Latinák, Kemka a Jakab potešili choré deti

Herci Latinák, Kemka a Jakab potešili choré deti
K trom obľúbeným hercom Lukášovi Latinákovi, Jurajovi Kemkovi a Robovi Jakabovi sa pridala aj Janka Hospodárová a prekvapili pacientov v Detskom kardiocentre v Bratislave. Foto: ACCESS Production

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – Deti s vážnymi srdcovými problémami zažili v stredu prekvapenie, keď sa priamo pri ich nemocničných posteliach zjavili herci zo zábavnej relácie Partička Lukáš Latinák, Juraj Kemka a Róbert Jakab a športová moderátorka televízie Markíza Jana Hospodárová.

Pacientom Detského kardiocentra v Bratislave rozdali hračky a popodpisovali certifikáty, ktoré ešte minulý týždeň pomáhali iným chorým deťom počas charitatívneho projektu Misia 02, kde známe tváre robili kuriérov na bicykloch. Jedným z nich bol aj Lukáš Latinák. „Je to normálne, ak niekto chce, aby sme prišli a má to niekomu takto urobiť radosť, tak prečo by som neprišiel?“ prezradil.

Môžem povedať, že sme určite na správnom mieste. Keď sme tým deťom urobili radosť, je to veľmi dobrý pocit a je to najmenej, čo pre ne môžeme urobiť. Zároveň sa na to pozerá tak smutne. Vidieť deti, ktoré sa narodili pred dvoma týždňami a už majú za sebou dve operácie, tak…,“ ťažko nachádzal slová Róbert Jakab.

Obrazom: Osobnosti potešili malých pacientov

Je to pre nás obohacujúce. A verím, že aj pre tie deti,“ povedal Juraj Kemka. Iniciátorkou návštevy však bola Jana Hospodárová, ktorá nenavštívila Detské kardiocentrum po prvý raz a aj vďaka nej mohli deti naživo stretnúť svojich obľúbencov. „Bolo vidieť, že sme nepotešili len deti, ale aj ťažko skúšaných rodičov, ktorí sa o svoje deti boja. A z toho mám veľkú radosť,“ uzavrela Hospodárová.

Agentúru SITA informoval Dodo Mikláš z Access Production.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lukáš Latinák
Firmy a inštitúcie Detské kardiocentrum