Hľadanie nových talentov pokračuje

Česko Slovensko má talent
Foto: TV JOJ

BRATISLAVA 22. septembra (WEBNOVINY) – Po minulotýždňovom veľkolepom štarte, ktorý posunul do semifinále štvorčlennú dievčenskú spevácku formáciu Forsomeone, zabojujú dnes večer na obrazovkách televízie JOJ o postup do semifinále ďalší súťažiaci.

Diváci sa môžu tešiť na rozmanité vystúpenia. V druhom diele šou sa predstaví zábavný tanečník z Hradca Králové, majster ČR v cvičení na kruhoch predvedie silovú akrobaciu a o postup zabojujú aj šikovné akvabely. Nebude chýbať ani sympatický tanečník zo skupiny Old school brothers, ktorý vystúpi i napriek zranenému kolenu. Slovenský Sheldon Cooper pobaví divadlo netradičným prednesom básne Mor ho! od Sama Chalupku a porotu ohúri spievajúci hrobár.

Zlatom v hrdle presvedčili porotu i divákov

Ako prvá minulý týždeň zaznamenala postup dievčenská spevácka formácia Forsomeone. Diváci ju posunuli do semifinále spomedzi šiestich najvýraznejších talentov úvodného výberového kola. Príjemný zjav sympatickej štvorice dievčat a excelentne odspievaný song Never Ever dievčenskej skupiny All Saints porote v divadle vyrazil dych. „Hovorila som si, že štyri dievčatá, ktoré priemerne spievajú sa dali dokopy, aby mohli spievať, ale vy ste každá jedna ako druhá úžasné speváčky,“ povedala Lucie Bílá, ktorú výkon dievčat doslova postavil zo stoličky. Podľa Jara Slávika by šťastie mali skúsiť aj v zahraničí. Forsomeone spolu spievajú len mesiac a po prvý raz vystúpili práve v šou Česko Slovensko má talent.

O tom, kto sa po boku skupiny Forsomeone dostane do semifinále talentovej šou ako druhý, sa rozhodne už dnes večer.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lucie Bílá
Firmy a inštitúcie TV JOJ