Hlasujte za študentskú osobnosť Slovenska

Bez názvu

BRATISLAVA 27. novembra (WBN/PR) – Mimovládna organizácia Junior Chamber International-Slovakia vyhlásila už 8. ročník projektu pre študentov prvého, druhého ako aj tretieho stupňa VŠ štúdia. Jeho cieľom je vyzdvihnúť mladé slovenské osobnosti na VŠ v SR, ich talent, ako aj cieľavedomosť a nadpriemerné výsledky dosahované na Slovensku alebo v zahraničí. Chceme oceniť týchto študentov a zároveň ich predstaviť širokej verejnosti.

Projekt sa každoročne uskutočňuje pod záštitou prezidenta SR Ivana Gašparoviča s podporou Slovenskej rektorskej konferencie a pod odbornou garanciou Slovenskej akadémie vied.

Je vyhlásených 11 kategórií, ktoré pokrývajú široké spektrum jednotlivých študijných odborov v rámci VŠ na Slovensku. Nominácie zasielajú dekani jednotlivých fakúlt VŠ, resp. externé vzdelávacie inštitúcie, na ktorých sa uskutočňuje tretí stupeň VŠ štúdia, a to doktorandské štúdium. Rada garantov projektu (odborná porota) vyberie spomedzi všetkých nominácií 11 laureátov týchto kategórií. Zároveň bude vyhlásený absolútny víťaz, ktorý zároveň získa „Cenu prezidenta SR“.

Okrem týchto ocenení bude udelená osobitná cena a to Cena Hospodárskych novín (cena verejnosti), ktorú získa študent s najvyšším počtom hlasov hlasujúcich na internetovom portáli Hospodárskych novín.

Viac informácii o hlasovaní nájdete na www.hnonline.sk/cenahn

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan Gašparovič