Hokejisti HC Lev Poprad nestačili na súperov z Čeľabinska

HC lev
Brankár Ján Laco v hokejovom zápase KHL HC LEV Poprad - Víťaz Čechov. Foto: Ilustračné foto SITA/Gabriel Lipták

Traktor Čeľabinsk – HC Lev Poprad 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Góly: 5. Jakuceňa (Kontiola), 42. R. Giroux (Kontiola, Panov), 54. Jakuceňa (Razin) – 19. Netík (Sekáč)

Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Kadyrov, Kiseľov – Gordenko, Sysujev

7500 divákov

Zostava HC Lev: Duba – Klouček, G. Lewis, Sigalet, V. Mihálik, Mezei – Bartečko, V. Nedorost, L. Nagy – Špirko, J. Mikúš, Netík – Balán, Kristek, Rudolf Huna – Fabricius, E. Lundberg, Sekáč – Chabada, Š. Novotný

ČEĽABINSK 18. novembra (WEBNOVINY) – Hokejisti HC Lev Poprad neuspeli v piatkovom súboji Kontinentálnej hokejovej ligy, keď prehrali na ľade mužstva Traktor Čeľabinsk 1:3.

Zverenci trénera Radima Rulíka odpovedali na rýchly gól Jakuceňu z 5. minúty Netíkom v závere úvodného dejstva.

V III. tretine sa do streleckej listiny zapísali R. Giroux a neskôr opäť Jakuceňa, na čo už nováčik KHL nedokázal reagovať.

Popradčanom nepomohla ani hra bez brankára v posledných minútach duelu.

Hráči HC Lev Poprad majú na svojom konte 26 bodov a v tabuľke Západnej konferencie im patrí predposledné 10. miesto.

Najbližšie sa slovenský zástupca v nadnárodnej súťaži predstaví v nedeľu 20. novembra na ľade mužstva Barysu Astana.