Hráči Ottawy Senators si zavarili, taxikár zverejnil ich kritiku asistenta trénera a tímovej hry

Ottawa Senators
Asistent trénera Ottawy Martin Raymond (vpredu) a útočník Matt Duchene počas tréningu. Foto: SITA/AP

OTTAWA 6. novembra (WebNoviny.sk) – Vo večerných pondelkových hodinách sedem hráčov klubu zámorskej hokejovej Ottawa Senators počas jazdy taxíkom kritizovalo slabú tímovú hru mužstva a asistenta hlavného trénera Martina Raymonda.

Nahrávka ich konverzácie sa dostala na internet a hráči sa za svoje výroky museli verejne ospravedlniť. Informácie priniesol kanadský denník Ottawa Citizen.

V taxíku počas výjazdu v americkom štáte Arizona sedeli Thomas Chabot, Dylan Demelo, Matt Duchene, Alex Formenton, Chris Tierney, Chris Wideman a Colin White. Päťminútová nahrávka z palubnej dosky vozidla obsahuje najmä kritiku na adresu asistenta trénera Martina Raymonda a hry v oslabeniach. Chris Wideman povedal, že pri videoanalýzach sa hráči nič nové nenaučia a Duchene dodal, že na spoločných stretnutiach už tri týždne nedáva pozor. Senators majú tretie najhoršie oslabenia v NHL s úspešnosťou len 68,7 percenta.

Chceme sa verejne ospravedlniť Martymu Raymondovi, spoluhráčom a trénerom za naše komentáre z 29. októbra. Naša súkromná konverzácia bola nahrávaná bez nášho vedomia a súhlasu. Záleží nám na našom tíme a sústreďujeme sa na spoločný rast. Sme vďační za podporu fanúšikov a celej organizácie. Je to dôležitá skúsenosť a polepšíme sa,“ uviedli hráči. Hlavný tréner Guy Boucher napriek komentárom hráčov vyjadril Raymondovi podporu a vedenie klubu nebude situáciu verejne komentovať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Ottawa Senators