Igor Zelenay vypadol v prvom kole štvorhry Wimbledonu

Igor Zelenay
Igor Zelenay. Foto: SITAúSITA/Marián Peiger

LONDÝN 26. júna (WEBNOVINY) – Slovenský tenista Igor Zelenay a Nemec Andre Begemann prehrali v zápase 1. kola štvorhry mužov na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne (25. júna – 8. júla, dotácia 16,06 milióna libier, tráva) so štrnástkami „pavúka“, americko-britskou dvojicou Eric Butorac, Jamie Murray, za 190 minút 6:7 (5), 6:7 (3), 6:4, 6:7 (4).

Stretnutie v pondelok prerušili pre tmu za stavu 2:2 v treťom sete. Zelenay a Begemann sa dostali do hlavnej deblovej súťaže z dvojkolovej kvalifikácie.

Štvorhra mužov – 1. kolo:

Eric Butorac, Jamie Murray (USA/V. Brit-14) – Andre Begemann, Igor Zelenay (Nem./SR) 7:6 (5), 7:6 (3), 4:6, 7:6 (4) za 190 minút – v pondelok prerušené pre tmu za stavu 2:2 v treťom sete