Jennifer Lopez poprela fámy o svojich zásnubách

Lopez
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 10. júna (WEBNOVINY) – Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez poprela, že je zasnúbená s tanečníkom Casperom Smartom. Správy o jej zasnúbení sa objavili po tom, čo Lopez odfotili s prsteňom na prstenníku.

Štyridsaťdvaročná rodáčka z Bronxu na tieto správy zareagovala na svojej oficiálnej webstránke, kde napísala: „Fámy! Nenechajte sa pomýliť kameňmi, ktoré nosím. Žiadne zasnúbenie. Aký je najlepší spôsob na zastavenie falošných správ?„. K tomuto textu navyše pridala fotografiu, na ktorej nemá na prstenníku žiaden prsteň.

Jennifer Lopez vydala svoj prvý album On the 6 v roku 1999. Nasledujúca štúdiovka J.Lo (2001) obsadila prvú priečku amerického albumového rebríčka Billboard 200 a nahrávky This Is Me… Then (2002) a Rebirth (2005) sa dostali na druhé miesto. Odvtedy nahrala ešte tri štúdiové albumy, pričom ten zatiaľ posledný s názvom Love? uviedla na trh vlani. Porotkyňa v šou American Idol z neho predstavila trojicu singlov – On the Floor, I’m Into You a Papi. Na konte má množstvo ďalších hitov ako If You Had My Love, Waiting for Tonight, Love Don’t Cost a Thing, Ain’t It Funny, I’m Real, Jenny from the Block či All I Have.

Lopez si zahrala napríklad v snímkach Jack (1996), Selena (1997), Anakonda (1997), Cela (2000), Svadby podľa Mary (2001), Kráska z Manhattanu (2002), Dosť! (2002), Žiť po svojom (2005), Diabolská svokra (2005) alebo Záložný plán (2010). Koncom mesiaca sa do slovenských kín dostane jej najnovšia snímka Ako porodiť a nezblázniť sa. V júli 2011 ohlásila koniec sedemročného manželstva s Marcom Anthonym, ktorému v roku 2008 porodila dvojčatá Emme a Maxa, a momentálne chodí so spomínaným Casperom Smartom. Pred Marcom Anthonym bola vydatá za čašníka Ojaniho Nou (1997-1998) a tanečníka Crisa Judda (2001-2002). Medzitým chodila s rapperom Puffom Daddym. Po druhom neúspešnom manželstve začala randiť s hercom Benom Affleckom, s ktorým bola aj zasnúbená. Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer Lopez