John Legend vraj nie je z blížiacej sa svadby nervózny

John Legend a Chrissy Teigen
Americký spevák John Legend so svojou snúbenicou Chrissy Teigen. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. septembra (WEBNOVINY) – Americký spevák John Legend tvrdí, že z blížiacej sa svadby s modelkou Chrissy Teigen nie je nervózny.

Do manželského zväzku by mala dvojica vstúpiť už tento mesiac, pričom sa spevák viac obáva reakcie verejnosti na jeho nový album Love in the Future, ktorý vychádza tento týždeň.

„Ľudia sa ma stále pýtajú, či som zo svadby nervózny, ale pritom sa to týka skôr vydania nového albumu. Zrejme by som mal byť nervózny aj pred svadbou, ale cítim sa dobre,“ vysvetlil 34-ročný spevák v rozhovore pre denník New York Post. Legend a Teigen sa zasnúbili v roku 2011, pričom už vtedy boli spolu štyri roky. Svadba by sa mala uskutočniť v septembri pri Comskom jazere v Taliansku.

John Legend, vlastným menom John Roger Stephens, začal hrať na klavíri ako štvorročný a vo veku sedem rokov už spieval v kostolnom zbore. Absolvent Pennsylvánskej univerzity mal na konte dve demá, keď v roku 2001 stretol rappera a producenta Kanyeho Westa, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom biznise.

Ešte pred vydaním debutového albumu Get Lifted (2004) na seba upozornil spoluprácami s viacerými interpretmi – rapper Jay-Z si ho prizval na spoluprácu do skladby Encore, postaral sa o vokály v piesni You Don’t Know My Name od Alicie Keys a v skladbe Everything Is Everything od Lauryn Hill zas znie jeho klavír. Legend má okrem spomínaného debutu Get Lifted na konte aj ďalšie dve sólovky – Once Again (2006) a Evolver (2008).

Video: John Legend – Save Room

Okrem toho vydal i štyri živé nahrávky, spoločný album s The Roots s názvom Wake Up! (2010) a podieľal sa aj na nahrávke Cruel Summer, ktorá je debutovou kompiláciou spomínaného labelu G.O.O.D. Music. Držiteľ deviatich cien Grammy plánuje vydať svoju spomínanú štvrtú štúdiovku Love in the Future 3. septembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe John LegendLauryn Hill