Josha Brolina zatkli pre výtržnosti pod vplyvom alkoholu

Bez názvu
Josh Brolin s manželkou, herečkou Diane Lane. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 6. januára (WEBNOVINY) – Amerického herca Josha Brolina zatkla na Silvestra krátko pred polnocou polícia v kalifornskej Santa Monice, kde spolu s niekoľkými kamarátmi oslavoval príchod nového roka.

Dôvodom zatknutia bolo hercovo neprispôsobivé správanie sa na verejnosti pod vplyvom alkoholu.

Brolina následne previezli na miestnu policajnú stanicu, odkiaľ ho pustili ráno po vytriezvení a zaplatení kaucie 250 dolárov (v prepočte približne 190 eur). Herec z tohto incidentu vyviazol bez obvinenia.

Štyridsaťštyriročný Josh Brolin debutoval v dobrodružnom rodinnom filme The Goonies (1985). Nasledovali viaceré televízne filmy ako napríklad Finish Line (1989) a Gang In Blue (1996) a seriály Private Eye (1987 – 1988), Young Riders (1989 – 1992) či Winnetka Road (1994). Zlom v jeho kariére však nastal až v roku 2007, keď sa objavil v kritikmi oceňovaných filmoch V údolí Elah, Táto krajina nie je pre starých, Grindhouse: Planéta Teror a Americký gangster.

V roku 2009 ho nominovali na Oscara za najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe v životopisnej dráme Milk. Okrem toho stvárnil bývalého amerického prezidenta Georgea W. Busha v snímke W. (2008) režiséra Olivera Stonea, zahral si aj vo filmoch Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010), Skutočná guráž (2010), Jonah Hex (2010) alebo Muži v čiernom 3 (2012). Najbližšie sa predstaví v kriminálnej dráme Lovci gangstrov režiséra Rubena Fleischera. Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Josh Brolin