Kaufland Cup v Bratislave: program, výsledky, nominácia Slovenska a ďalších tímov

Craig Ramsay
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay (vľavo). Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel.

Kaufland Cup Bratislava

dátum: 7. až 9. februára 2019
miesto: Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave

Kaufland Cup je poslednou turnajovou previerkou pre slovenskú hokejovú reprezentáciu pred májovými MS v hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach.

Kaufland Cup – program a výsledky

štvrtok 7. februára

SLOVENSKO – Bielorusko 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)

piatok 8. februára

Bielorusko – OLYMPIJSKÝ TÍM RUSKA 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

sobota 9. februára

SLOVENSKO – Olympijský tím Ruska 5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

Kaufland Cup – konečná tabuľka

1. Slovensko 2 1 1 0 0 7:2 5
2. Rusko 2 1 0 0 1 3:6 3
3. Bielorusko 2 0 0 2 0 2:4 1

Kaufland Cup – nominácie tímov

Slovensko

Brankári: Andrej Košarišťan (HC Nové Zámky, 2 zápasy / 0 gólov), Branislav Konrád (HC Olomouc/ČR, 20/0)

Obrancovia: Michal Čajkovský (Dinamo Moskva/Rus., KHL, 46/5), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň/ČR, 71/8), Patrik Koch (HC Košice, 2/0), Martin Fehérváry (HV 71 Jönköping/ Švéd., 16/1), Martin Chovan (HC 07 Detva, 3/0), Martin Štajnoch (Red Bull Salzburg/Rak., EBEL, 20/0), Mislav Rosandič (Mountfield Hradec Králové/ČR, 9/0), Michal Sersen (HC Slovan Bratislava/KHL, 112/9)

Útočníci: Samuel Buček (HK Nitra, 2/1), Libor Hudáček (Bílí Tygři Liberec/ČR, 92/20), Michal Chovan (HKM Zvolen, 6/1), Milan Kytnár (HKM Zvolen,11/0), Patrik Lamper (HC Slovan Bratislava/KHL, 10/2), Róbert Lantoši (HK Nitra, 3/0), Adam Liška (HC Slovan Bratislava/KHL, 0/0), Dávid Bondra (HK Poprad, 19/4), Matej Paulovič (Mountfield Hradec Králové/ČR, 16/2), Radovan Puliš (HC 07 Detva, 8/2), Matúš Sukeľ (HC Slovan Bratislava/KHL, 12/0), Rastislav Špirko (HKM Zvolen, 40/4)

Bielorusko

Brankári: Michail Karnauchov (Dinamo Minsk/KHL), Dmitrij Miľčakov (Plzeň/ČR)

Obrancovia: Andrej Antonov (Junosť Minsk), Daniil Bokun (Šachťor Soligorsk), Pavel Vorobej (Sibir Novosibirsk/Rus., KHL), Roman Ďukov (Lada Togliatti/Rus., VHL), Oleg Jevenko, Dmitrij Znacharenko (obaja Dinamo Minsk/KHL), Nikita Kryskin, Michail Choromando (obaja Neman Grodno)

Útočníci: Andrej Belevič (Dinamo Molodečno), Artur Gavrus, Ivan Drozdov, Alexander Kogaľov, Iľja Litvinov, Maxim Parfejevec, Andrej Stepanov (všetci Dinamo Minsk/KHL), Arťom Demkov (Šachťor Soligorsk), Sergej Drozd (Junosť Minsk), Danila Karabaň (Hviezda Čechov/Rus., VHL), Arťom Kislij, Alexander Maľavko, Sergej Maľavko, Nikita Remezov (všetci Neman Grodno)

Olympijský tím Ruska

Brankári: Ivan Bočarov (Dinamo Moskva), Vasilij Demčenko (Traktor Čeľabinsk), Amir Miftachov (Bars Kazaň/VHL)

Obrancovia: Alexander Bryncev, Damir Šaripzianov (obaja Neftechimik Nižnekamsk), Jegor Rykov, Zijat Pajgin (obaja HK Soči), Jaroslav Dyblenko (Spartak Moskva), Iľja Morozov (Sibir Novosibirsk), Alexander Romanov (CSKA Moskva), Vadim Kudako (Severstaľ Čerepovec), Vladislav Siomin (SKA Petrohrad)

Útočníci: Arťom Fiodorov, Alexander Chochlačov (obaja Spartak Moskva), Vitalij Kravcov, Alexander Šarov (obaja Traktor Čeľabinsk), Daniil Jurtajkin (Lokomotiv Jaroslavľ), Kirill Semionov (Avangard Omsk), Vladimir Tkačov (Salavat Julajev Ufa), Michail Maľcev (SKA Petrohrad), Nikita Michajlov (Sibir Novisibirsk), Vladimir Briukvin (Dinamo Moskva), Arťom Švec-Rogovoj (Viťaz Podoľsk), Andrej Čibisov (Metallurg Magnitogorsk), Arťom Michejev (Ak Bars Kazaň)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Branislav KonrádDávid BondraLibor HudáčekMartin FehérváryMartin ŠtajnochMatúš SukeľMichal ČajkovskýMichal ChovanMichal SersenMilan KytnárPatrik LamperPeter ČerešňákRadovan PulišRastislav ŠpirkoSamuel Buček
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia