Kaufland už aj v Partizánskom

Logo
Foto: Kaufland

BRATISLAVA 26. októbra (WBN/PR) – Dňa 18. októbra 2012 bol otvorený obchodný dom Kaufland na ulici Generála Svobodu v Partizánskom.

Na ploche takmer 18 000 m2 vyrástol moderný obchodný dom, ktorý ponúka široký sortiment čerstvého a kvalitného tovaru, prvotriedny servis, ďalšie doplnkové služby a to všetko pod jednou strechou. Výstavba začala na jar tohto roka a trvala necelých šesť mesiacov. Spolu s výstavbou obchodného domu došlo aj k rekonštrukcii križovatky a časti komunikácie nachádzajúcej sa v jeho blízkosti a vybudovaniu prídavného odbočovacieho pruhu, ktorý má zlepšiť dopravnú situáciu v tejto časti mesta. Na zhruba 3100 m2 ponúka nový obchodný dom sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený a v ktorom patríme medzí lídrov na slovenskom trhu.

Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj „fajnšmekri“, ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty aj rôzne pochúťky pre gurmánov.

Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Ponuku obchodného domu dopĺňa lekáreň, mäsiarstvo, stávková kancelária, pekáreň, trafika, kvetinárstvo. Parkovisko má kapacitu viac ako 200 parkovacích miest.

Otvorením obchodného domu Kaufland v Partizánskom bolo spoločnosťou Kaufland v meste vytvorených zhruba 70 stálych pracovných pozícií.

Skupina Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1000 úspešných samoobslužných obchodných domov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Kaufland