Komunálne voľby Stará Ľubovňa 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Stará Ľubovňa nájdete
v článku TU

KOMUNÁLNE VOĽBY 2018 – STARÁ ĽUBOVŇA

STARÁ ĽUBOVŇA – KANDIDÁTI NA PRIMÁTORA

1. Michal Biganič, PaedDr., 60 r., výkonný riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
2. Jozef Kormaník, 64 r., konateľ spoločnosti, taxikár, nezávislý kandidát
3. Ľuboš Tomko, PhDr., 36 r., primátor, nezávislý kandidát

STARÁ ĽUBOVŇA – KANDIDÁTI NA POSLANCOV MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA

VOLEBNÝ OBVOD Č. 1

1. Ján Barilla, Ing., 69 r., dôchodca, predseda OO Jednoty dôchodcov Slovenska, Smer – sociálna demokracia
2. Peter Bizovský, MUDr., MPH, 62 r., riaditeľ Ľubovnianskej nemocnice, n.o., Smer – sociálna demokracia
3. Patrik Boďo, Mgr., 25 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
4. Zdenek Dlugoš, 63 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie
5. Michal Dvorščák, Mgr., 43 r., konateľ, Slovenská národná strana
6. Michal Filičko, Mgr., 42 r., regionálny koordinátor, nezávislý kandidát
7. Soňa Gaborčáková, PhDr., 41 r., poslankyňa NR SR, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
8. Vladimír Gladiš, Ing., 51 r., stavebný dozor, Kresťanskodemokratické hnutie
9. Viliam Hennel, Ing., 34 r., policajt, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
10. Peter Hrebik, Mgr., 55 r., sociálny pracovník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
11. Ľuboš Hric, Ing., 50 r., projektant, Národná koalícia
12. Martin Jaržembovský, Ing., 38 r., projektový manažér, Slovenská národná strana
13. Štefan Karaffa, Mgr., 51 r., vedúci odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií, Smer – sociálna demokracia
14. Vladimír Mačuga, 63 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
15. Dalibor Mikulík, PhDr., 44 r., riaditeľ Ľubovnianske múzeum – hrad, Smer – sociálna demokracia
16. Edita Oláhová, PhDr., 59 r., knihovníčka, Smer – sociálna demokracia
17. Lukáš Orlovský, Ing., 31 r., Okresný úrad Stará Ľubovňa – odbor krízového riadenia, Smer – sociálna demokracia
18. Michal Petrilák, 59 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie
19. Jaroslav Pištej, Ing., 43 r., Okresný úrad Stará Ľubovňa – odborný radca, Smer – sociálna demokracia
20. Jana Senková, Mgr. Bc., 46 r., štátna zamestnankyňa, Kresťanskodemokratické hnutie
21. Peter Sloboda, 64 r., psychológ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
22. Ľubomíra Slodičáková, 62 r., dôchodkyňa, Národná koalícia
23. Peter Sokol, Ing., 59 r., prednosta Okresného úradu Stará Ľubovňa, Smer – sociálna demokracia
24. Rastislav Stašák, JUDr., 38 r., advokát, Kresťanskodemokratické hnutie
25. Michal Šipoš, Mgr., 36 r., živnostník, predseda OZ Naša Ľubovňa, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
26. Juraj Špes, Ing., 33 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
27. Anton Tomko, Mgr., 50 r., štátny zamestnanec, Národná koalícia
28. Miroslav Vrábeľ, 48 r., živnostník, nezávislý kandidát
29. Maroš Zima, JUDr., 42 r., advokát, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
30. Ingrid Zimová, Mgr., 47 r., riaditeľka VÚB, Smer – sociálna demokracia
31. Martina Zvolanská, Mgr., 28 r., SZČO, Slovenská národná strana
32. Peter Žarnovský, Mgr., 28 r., historik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 10 poslancov

VOLEBNÝ OBVOD Č. 2

1. Ľubomír Arendáč, Mgr., 38 r., manažér, Slovenská národná strana
2. Marta Benková, MUDr., 61 r., lekárka, Smer – sociálna demokracia
3. Michal Biganič, Mgr., 32 r., asistent riaditeľa spoločnosti, nezávislý kandidát
4. Michal Bulko, JUDr., 68 r., právnik, Slovenská národná strana
5. Vladimír Dlugolinský, JUDr., 59 r., advokát, Smer – sociálna demokracia
6. Judita Dubjelová, JUDr., 65 r., dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie
7. Peter Duranka, 57 r., štátny zamestnanec, Slovenská národná strana
8. Monika Fedáková, DiS.art., 49 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie
9. Pavol Gurega, Ing., 61 r., ekonóm, Kresťanskodemokratické hnutie
10. Pavel Jeleň, 64 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia
11. Karol Kačmarčík, 52 r., SZČO, Strana občianskej ľavice
12. Anton Karniš, Mgr., 65 r., dôchodca, Národná koalícia
13. Michal Kiktavý, 70 r., dôchodca, Národná koalícia
14. Milan Knapík, JUDr., 61 r., právnik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
15. Peter Kollár, Ing., 49 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia
16. Pavol Koneval, Mgr., 28 r., konzultant predaja, Kresťanskodemokratické hnutie
17. Kamil Konkoľ, 21 r., event manager Nestville Park, nezávislý kandidát
18. Dávid Korčkovský, Mgr., 26 r., sociálny pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie
19. Jozef Kormaník, 64 r., konateľ spoločnosti, taxikár, nezávislý kandidát
20. Mária Kovalčíková, Mgr., 48 r., učiteľka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
21. Filip Lampart, Mgr., 31 r., historik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
22. Anna Lazorčáková, PhDr., 57 r., manažérka sociálnej práce, Smer – sociálna demokracia
23. Danka Matiová, PhDr., PaedDr., PhD., 45 r., riaditeľka sociálnej poisťovne, Smer – sociálna demokracia
24. Pavol Mišenko, Mgr., 49 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
25. František Orlovský, MUDr., 56 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie
26. Miroslav Orlovský, Ing., 51 r., konateľ, Slovenská národná strana
27. Slavomír Príhoda, 41 r., živnostník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
28. Stano Reľovský, 50 r., dispečer, Národná koalícia
29. Rastislav Repka, 43 r., predajca nábytku, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
30. Tatiana Rusiňáková, 54 r., poradkyňa klienta VÚB, Smer – sociálna demokracia
31. Klaudia Satkeová, PaedDr., 53 r., riaditeľka Gymnázia Terézie Vansovej, Smer – sociálna demokracia
32. Ľudmila Smreková, Mgr., 42 r., samostatná radkyňa, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
33. Aleš Solár, Ing., 37 r., prednosta MsÚ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Nova, Občianska konzervatívna strana, Spolu – občianska demokracia
34. Nadežda Suchá, MUDr., 58 r., lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie
35. Karol Špes, Mgr., 41 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie
36. Ján Tomus, Mgr., 39 r., riaditeľ domova sociálnych služieb, nezávislý kandidát
37. Lenka Vašková, Mgr., 29 r., odborná radkyňa ÚPSVaR, Slovenská národná strana
38. Daniel Vorobeľ, Ing., 42 r., manažér expanzie, Kresťanskodemokratické hnutie
39. Rudolf Žiak, Mgr., 63 r., vedúci odboru PSK, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov

VÝSLEDKY VÁM PRINESIEME 11. NOVEMBRA 2018 PO ZVEREJNENÍ ŠTATISTICKÝM ÚRADOM SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom