Krásna Miranda Kerr je nervózna, keď sa na ňu pozerá manžel

Miranda kerr
Foto: SITA

BRATISLAVA 1. júla (WEBNOVINY) – Austrálska modelka Miranda Kerr priznala, že počas módnych prehliadok sa neteší z prítomnosti svojho manžela, herca Orlanda Blooma.

„Nikdy nechcem, aby tam Orlando bol, som z neho nervózna. Ale minulý rok povedal, že nemám na výber a príde. A presne vtedy sa moja topánka rozhodla, že sa vyzuje!“ povedala pre pripravované augustové číslo britskej edície magazínu Harper’s Bazaar.

Tiež hovorila o tom, že to po narodení synčeka Flynna nepreháňala s diétami či cvičením. „Necítila som tlak, aby som sa znovu dostala do formy. Mojou prioritou bolo starať sa o syna a kojiť ho,“ povedala.

Dvadsaťdeväťročná supermodelka Miranda Kerr sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria’s Secret. Tiež vytvorila vlastnú líniu organických kozmetických prípravkov Kora a predovšetkým pre mladé dievčatá napísala knihu Treasure Yourself (2010). Medzi pánmi má množstvo fanúšikov – dostala sa do rebríčkov najpríťažlivejších žien magazínov FHM či Men’s Health.

Fotografov si získala prirodzenou krásou a charakteristickými jamkami v lícach. „Amerika sa do nej zamilovala. Milujeme ju, lebo má najúžasnejší výzor dievčaťa od vedľa a zároveň je šialene nádherná. Je to fantastická kombinácia. Ľudia sú s ňou radi, pri fotení je zábavná a nie je hlúpa,“ vyhlásil o nej fotograf Russell James.

S hercom Orlandom Bloomom začala chodiť koncom roka 2007 a o tri roky neskôr si ho vzala za manžela. V januári 2011 priviedla na svet ich syna Flynna Christophera Blancharda Copelanda Blooma.

Informácie zverejnila webstránka www.people.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miranda Kerr