Krásna moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová čaká prvé bábätko

Kalisová, Šmahelová
Moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová a jej manžel Martin sa tešia na svoje prvé spoločné dieťa. Foto: Facebook/Miriam Kalisová
BRATISLAVA 6. júna (WEBNOVINY) –
Miriam kalisova
Foto: markiza.sk

Moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová sa stane matkou. Dvadsaťsedemročná manželka Martina Šmahela to oznámila na Facebooku.

„Tak a je to vonku. Je zo mňa Kinder Surprise,” napísala.

Tvár Nočných Televíznych novín Miriam Šmahel-Kalisová a Martin Šmahel si svoje áno povedali vlani 28. júla v záhrade zrekonštruovaného kaštieľa zo 16. storočia v Oponiciach neďaleko Nitry.

„Zapáčil sa nám, pretože je nanovo zrekonštruovaný. Úlohu pri jeho výbere zohralo aj to, že veľa svadieb sa tam ešte nekonalo. Takže je to také čisté. A hlavne, vyšli nám vo všetkom v ústrety, sú tam veľmi milí ľudia, personál,“ povedal pre portál Topky.sk Martin Šmahel.

Nevesta mala na sebe snehobiele šaty s krátkou prednou časťou, ktorá odhaľovala jej nohy. Model mal oblečený netradičný oblek, ktorý mu ušili špeciálne na túto príležitosť. Slávnostnému aktu sa prizeralo približne sto hostí, vrátane blízkej rodiny, známych, ale aj prominentných tvárí.

Medzi nimi nechýbal moderátorkin bývalý kolega Karol Farkašovský. Tanečnica Mirka Kosorínová sa dokonca predviedla v úlohe družičky. Tridsaťročný Šmahel už vtedy vyhlásil, že by radi mali potomka. „Áno, určite chceme mať deti. Netreba to odkladať do štyridsiatky,“ uviedol.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Karol FarkašovskýMiriam Kalisová