Lady Gaga sa ukáže v druhom Sin City

Lady Gaga
Speváčka Lady Gaga najnovšie aj vo filme. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. septembra (WEBNOVINY) – Americká speváčka Lady Gaga nakrútila cameo scénu do očakávaného filmu Sin City: A Dame to Kill For.

Ako povedal jej herecký kolega zo snímky Joseph Gordon-Levitt, ktorý stvárnil Johnnyho, hviezda sa správala ako profesionálka.

„Prišla a ja som si vravel: ‚Ok, máme tu obrovskú popovú hviezdu, aby nakrútila scénu do filmu, rozumiem‘. Ale potom to dokonale zvládla. Bola ako úplná profesionálka a odviedla skvelú prácu. Urobila na mňa veľký dojem,“ uviedol pre rozhlasovú stanicu JAM’N 94.5.

Pokračovanie úspešnej snímky Sin City – mesto hriechu (2005) nakrúca režisér Robert Rodriguez. Úlohy z predošlého filmu si zopakovali Mickey Rourke, Jessica Alba, Bruce Willis, Rosario Dawson a Jaime King. Nováčikmi vo filmovom meste hriechu budú spomínaný Gordon-Levitt, ďalej Dennis Haysbert, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Jamie Chung, Ray Liotta, Juno Temple či Julia Garner. Predstaviteľkou Avy Lord – dámy, pre ktorú sa zabíja, z názvu filmu – bude Francúzka Eva Green. Americká premiéra je naplánovaná na august 2014.

Video: Trailer k filmu Sin City 2

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochádza z New Yorku a preslávila sa skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Na svojom konte má päť Grammy, pričom dve z nich si vyslúžila vďaka skladbe Bad Romance pochádzajúcej z EP The Fame Monster (2009). Zo zatiaľ posledného albumu Born This Way, ktorý vyšiel v roku 2011, pochádzajú single Born This Way, Judas, Edge Of Glory, You And I a Marry The Night. V novembri vydá novú štúdiovku Artpop. Celosvetovo predala približne 23 miliónov kópií albumov a 64 miliónov kópií singlov. Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a v roku 2012 ju zaradil medzi najmocnejšie ženy sveta.

Obrazom: Speváčka, najnovšie aj herečka, Lady Gaga

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bruce WillisJessica AlbaJoseph Gordon-LevittLady GagaMickey Rourke