Legendárna hra Fruit Ninja oslavuje 5 rokov. Prichádza s novinkami

hra Fruit Ninja
play.google.com

Fruit Ninja je vonku už tak dlho, že sa môže zdať, že je taká stará ako Android sám. Ide o vôbec prvú hru, či appku, ktorej počet užívateľov dosiahol miliónové čísla. Technológie sa neustále hýbu dopredu. Na to reagovali aj tvorcovia „ovocného ninju“.

Fruit Ninja je vonku už nejaký ten piatok, stále si však udržiava relatívne vysokú úroveň popularity. Aby hráči mohli patrične osláviť už piate výročie, vývojárska spoločnosť Halfbrick Studios urobila veľkú modernizáciu hry.

Vďaka aktualizáciám získava hráč prístup k novému hernému módu, nazvanému Festival, ktorý ponúka turnajový mód a šesť minihier. Tie umožňujú vyhrať „peniaze“, ktoré potom možno minúť na odomknutie nových bonusov, rovnako ako na lístky na turnaj.

hra Fruit Ninja
play.google.com

V priebehu turnaja tak môžeš súperiť so šiestimi protivníkmi o Zlatú žeravú čepeľ, ktorá ti umožní „zachytávať ovocie v prudkých plameňoch, naporciovať ho a získať impozantne vysoké skóre.“

Toto je nové uchopenie starého receptu, vďaka ktorému sa hra Fruit Ninja stala takou populárnou. Ak si stále fanúšikom tejto hry, nájdeš nové spôsoby, ako sa zabaviť. Ak je všetko to rezanie a krájanie pre teba už „starinou“, tento update by mohol opäť povzbudiť tvoj záujem, hoci aj len na krátky čas.

Aj ostatné hry z dielne Halfbrick Studios si svojím spôsobom uctili „hru, ktorá to všetko začala“. Neveríš? Tak si skús zahrať aktualizované verzie hier ako Jetpack Joyride alebo Monster Dash. A uveríš! *good*

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom