Lepšia televízia aj za 5 minút

Bez názvu
Foto: Orange

BRATISLAVA 17. októbra (WBN/PR) – Kým donedávna bola digitálna televízia od Orangeu dostupná len v niekoľkých mestách, dnes ju už môže využívať prakticky každý na celom Slovensku. Stačí mať doma akékoľvek internetové pripojenie s rýchlosťou aspoň 2 Mbit/s a lepšiu televíziu môžete mať skôr ako stihnete povedať „nová telka“. Stačí pripojiť k internetu a televízoru šikovný Set-top box od Orangeu a môžete využívať praktické funkcie ako domáca videopožičovňa, najdlhší 31-dňový archív, zastavenie a pretočenie obrazu, môžete nahrávať a využívať ďalšie vychytávky modernej digitálnej televízie. Navyše s Orange TV môžete svoje obľúbené programy sledovať skutočne kdekoľvek cez váš smartfón, tablet či notebook.

Ako na to? Hlavne nemusíte nič meniť

Orange TV vám vie dať výhody aj na počkanie a pritom ani nemusíte meniť poskytovateľa internetu či televízie. Jednoducho si vylepšíte svoju terajšiu televíziu o super funkcie. Či už televíziu sledujete cez satelit, alebo po kábli, s Orangeom a jeho televíznymi službami si ju môžete kedykoľvek vylepšiť.

Navyše môžete ušetriť. Stačí, ak sa rozhodnete pre program Orange pre rodinu a televíziu podľa vášho výberu môžete získať až o 20% lacnejšie. Podrobné informácie o Orange TV, jej výhodách a detaily o ponuke nájdete na www.orange.sk.

Nemusíte meniť poskytovateľa televízie ani internetu, ak chcete mať so šikovnou Orange TV:

– takmer dvadsiatku staníc v TV archíve

– 31-dňový TV archív

– filmotéky s ponukou množstva filmov už v mesačnom poplatku

– množstvo ďalších praktických funkcionalít.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Orange Slovensko