Lukáš Latinák sa teší na Vianoce v úzkom rodinnom kruhu

Lukáš latinák
Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 22. decembra (WEBNOVINY) – Slovenský herec a zabávač Lukáš Latinák tento rok po prvý raz chystá Vianoce u seba doma s manželkou a malým synčekom.

Ako jeden z organizátorov Vianočného bazáru chalaňov prezradil v rozhovore pre agentúru SITA, bude to zmena, na ktorú sa teší.

„My sme mali tie sviatky vždy rozdelené, pretože pre nás, pre našu rodinu, boli o deň skôr, aby sme sa potom na ten naozajstný dátum 24. decembra všetci stretli u starej matere,“ vysvetlil.

Podľa jeho slov tak sviatky síce trvali dlhšie, no tentoraz sa s manželkou Aničkou rozhodli urobiť si Vianoce sami. Dôvodom je aj ich 16-mesačný syn Damián.

„Už sme rodinka, aj malý to bude tak nejako vnímať, takže sa už na to tešíme a urobíme si sviatočný večer v úzkom rodinnom kruhu,“ povedal rodák z Brezna, ktorého diváci poznajú z filmov ako Dievčatko (2002), Muzika (2007), Nedodržaný sľub (2009), Legenda o lietajúcom Cypriánovi (2010) či eŠteBák (2012); seriálov Panelák (2008) alebo Profesionáli (2008) či zo zábavnej relácie Partička (2009).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lukáš Latinák